8.5 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

мајка му дознала од неговата песна

Славниот пејач молчел 30 години, мајка му дознала од неговата песна

Британскиот музичар Маркус Мамфорд откри дека бил сексуално злоставуван како дете, а неговата мајка дознала дури кога го слушнала текстот на неговата песна 30...

Latest news

- Advertisement -spot_img