8.5 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Марк Цукерберг и неговата сопруга го очекуваат третото дете

Марк Цукерберг и неговата сопруга го очекуваат третото дете

Основачот на Фејсбук ја објави убавата вест преку социјалните мрежи. Воедно објави и смислена фотографија. Во објава на својот Инстаграм профил, 38-годишниот Марк Цукерберг напиша...

Latest news

- Advertisement -spot_img