14.3 C
Ohrid
Friday, October 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Малески

Мизрахи остро ги прозва Колозова, Малески, Османи, Ковачевски и Маричиќ

Виктор Мизрахи, поранешниот претседател на Еврејската заедница во Македонија, се обрати со отворено писмо до јавноста или како што самиот напиша на социјалните мрежи,...

Latest news

- Advertisement -spot_img