22.9 C
Ohrid
Friday, July 1, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Македонче“ ќе ечи на секое парче на земјата каде има Македонец!

„А бре, Македонче“ ќе ечи на секое парче на земјата каде има Македонец!

Вчеравечер во ресторанот Ragusa 360 – Rooftop се одржа спектакуларна промоција на уште една во низата народни песни кои ќе го обединат македонскиот народ. „Балкан...

Latest news

- Advertisement -spot_img