2.9 C
Ohrid
Sunday, November 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Македонија поразена од Португалија

Македонија поразена од Португалија

Заврши фудбалскиот сон на Македонија. Нашиот национален тим загуби од Португалија (0-2) во Порто во рамки на финалниот бараж за Светското првенство (СП) кое...

Latest news

- Advertisement -spot_img