7.9 C
Ohrid
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Мазутот веќе е скап како дизелот. Што ќе прави владата?

Мазутот веќе е скап како дизелот. Што ќе прави владата?

Владата идната недела делумно ќе ги регулира цените на бензините и дизелот, а слична мерка нема преземено за нафтата за греење. Тоа денес чини...

Latest news

- Advertisement -spot_img