14.9 C
Ohrid
Thursday, September 29, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Луѓето шокирани од изгледот на Доналд Трамп

Луѓето шокирани од изгледот на Доналд Трамп, реши да покаже како изгледа без шминка

Поранешниот американски претседател Доналд Трамп (76) секогаш е „среден“ во јавноста, но овој пат реши да покаже како изгледа без шминка. Бизнисменот се појави минатиот...

Latest news

- Advertisement -spot_img