8.4 C
Ohrid
Tuesday, December 6, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Лилјаците ја нападнаа загрепската болница

Лилјаците ја нападнаа загрепската болница, 20 од нив беа фатени

Азил Думовец извести за својата веќе традиционална интервенција. Имено, лилјаците и оваа година залутаа во загрепската болница на улицата Драшковиќева. „Во август традиционално ја посетуваме...

Latest news

- Advertisement -spot_img