2.9 C
Ohrid
Sunday, January 29, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Ладниот туш нема да ве разлади

Ладниот туш нема да ве разлади, експертите нудат друго решение

Ладната и топла вода поттикнуваат саморегулација на телесната температура. Ако го изненадите со ладен туш, механизмот за загревање ќе започне и ќе имате уште...

Latest news

- Advertisement -spot_img