4.9 C
Ohrid
Monday, January 30, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

критичарите кренаа паника

Османи молчи, критичарите кренаа паника

Можно ли е сеопфатниот договор што вчера го најави министерот за надворешни работи Бујар Османи да значи признавање на македонскиот јазик според Уставот на...

Latest news

- Advertisement -spot_img