8.9 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Крводарителите во Украина со часови чекаат ред пред амбулантите

Крводарителите во Украина со часови чекаат ред пред амбулантите!

Војната во Украина не стивнува, а секое ново случување се пренесува на социјалните мрежи со брзина на светлината. На ова видео се гледаат редици украински...

Latest news

- Advertisement -spot_img