18.9 C
Ohrid
Tuesday, September 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Крвава семејна тепачка во Струмица

Крвава семејна тепачка во Струмица

Момче на 22-годишна возраст вечерва е убиено во Струмица во тепачка меѓу две семејства што се случи во турското маало на улицата Бетовенова, а...

Latest news

- Advertisement -spot_img