13.3 C
Ohrid
Monday, October 3, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Кој треба да избегнува ладна храна?

Кој треба да избегнува ладна храна?

Претерано разладените оброци и пијалаци не се погодни за секого, предупредува Наталија Круглова, нутриционистка и член на Националното здружение на диететичари и нутриционисти на...

Latest news

- Advertisement -spot_img