8.9 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

кој се обидел да му го одземе

Јутјубер кој во четвртокот се снимал како го навредува бразилскиот претседател Жаир Болсонаро за малку ќе го загубел телефонот од бразилскиот претседател, кој се...

Јутјубер кој во четвртокот се снимал како го навредува бразилскиот претседател Жаир Болсонаро за малку ќе го загубел телефонот од бразилскиот претседател, кој се...

Latest news

- Advertisement -spot_img