9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Кој му спрема државен удар на украинскиот претседател?

Кој му спрема државен удар на украинскиот претседател?

Обид за државен удар против украинскиот претседател Володимир Зеленски е вистинската позадина на „чистката“ што Зеленски ненадејно ја изврши во врвот и структурите на...

Latest news

- Advertisement -spot_img