10.3 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Кој го погоди затворот со украински заробеници?

Кој го погоди затворот со украински заробеници?

На првиот канал на руската државна телевизија се емитувани снимки од заробеничкиот логор во Еленовка, кој утрово беше гранатиран. Руски извори тврдат дека затворот бил...

Latest news

- Advertisement -spot_img