-1.1 C
Ohrid
Sunday, February 5, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Кортни Кардашијан предизвика бура со соработка со брзата модна марка Boohoo

Кортни Кардашијан предизвика бура со соработка со брзата модна марка Boohoo

Реалити ТВ ѕвездата Кортни Кардашијан е новиот амбасадор за одржливост на брзата модна марка Boohoo, во она што многумина во модната индустрија го означија...

Latest news

- Advertisement -spot_img