18.9 C
Ohrid
Friday, July 1, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Конфедерацијата на слободни синдикати (КСС) го прекина денешниот протестот пред Собранието

Конфедерацијата на слободни синдикати (КСС) го прекина денешниот протестот пред Собранието

Конфедерацијата на слободни синдикати (КСС) го прекина денешниот протестот пред Собранието поради, како што велат, притисоци врз членството, јави „Радио Слободна Европа“ (РСЕ). Претседателот на...

Latest news

- Advertisement -spot_img