7.9 C
Ohrid
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Конечно откриено: Еве за што служи мал џеб на фармерки

Конечно откриено: Еве за што служи мал џеб на фармерки

Недостатокот на џебови на облеката, особено на женската облека, често може да биде „проклетството“ на модата. На женската облека обично се шијат „лажни“ џебови,...

Latest news

- Advertisement -spot_img