17.9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Конечно! Новиот албум на Бијонсе ќе излезе за шест години

Конечно! Новиот албум на Бијонсе ќе излезе за шест години

Музичката ѕвезда Бијонсе собра ентузијазам меѓу обожавателите со најавата за нејзиниот нов седми студиски албум. Долгоочекуваниот албум е насловен Renaissance. Ќе излезе на 29 јули...

Latest news

- Advertisement -spot_img