4.9 C
Ohrid
Monday, January 30, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

конечно е тестиран и е во изолација

Кичевецот кој е суспектен на мајмунски сипаници, конечно е тестиран и е во изолација

Кичевецот кој е суспектен на мајмунски сипаници, конечно е тестиран и е во изолација, потврдија за Плусинфо од Комисијата за заштита од заразни болести. Како...

Latest news

- Advertisement -spot_img