7.9 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Комесаријат: Србија со тага се сеќава на невремето

Комесаријат: Србија со тага се сеќава на невремето, 10.000 семејства без покрив над глава

Комесаријатот за бегалци и миграција на Србија соопшти дека Србија „со тага“ се сеќава на етничкото чистење на Србите од Хрватска за време на...

Latest news

- Advertisement -spot_img