20.9 C
Ohrid
Thursday, August 11, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Колку чини бензинот во соседните земји

Колку чини бензинот во соседните земји

Со новите правила за одредување на цените на бензинските пумпи, што Владата ги усвои во среда, делумно ќе се дерегулираат цените на моторните горива,...

Latest news

- Advertisement -spot_img