5.9 C
Ohrid
Sunday, November 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Ковачевски ќе се сретне со Борис Џонсон и со лидери од Балканот

Ковачевски ќе се сретне со Борис Џонсон и со лидери од Балканот

Претседателот на Владата Димитар Ковачевски од денеска во наредните два дена ќе ја предводи владината делегација на Инвестицискиот Самит на Европската банка за обнова...

Latest news

- Advertisement -spot_img