4.9 C
Ohrid
Monday, January 30, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Ковачевски и Мицкоскиутре ќе се сретнат во Владата за да разговараат за ублажување на ударот од енергетската криза

Ковачевски и Мицкоски утре ќе се сретнат во Владата за да разговараат за ублажување на ударот од енергетската криза

Премиерот Димитар Ковачевски и лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, по неколкудневни меѓусебни препукувања преку медиумите, утре ќе се сретнат во Владата за да разговараат...

Latest news

- Advertisement -spot_img