3.3 C
Ohrid
Saturday, February 4, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Кирил Петков ќе биде опозиција

Кирил Петков ќе биде опозиција

Копретседателот на „Продолжуваме со промената” Кирил Петков коментира дека нема да коалицираат со ГЕРБ, која победи на парламентарните избори во Бугарија, како и со...

Latest news

- Advertisement -spot_img