7.9 C
Ohrid
Thursday, December 1, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Кинеските научници развија маска која открива ковид-19

Кинеските научници развија маска која открива ковид-19

Кинеските научници развија маска која може да го открие вирусот Ковид 19 или грип во воздухот и да ги предупреди оние што ја носат...

Latest news

- Advertisement -spot_img