8.9 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Киев негира

Москва обвинува, Киев негира

Главна руска разузнавачка агенција – Федералната служба за безбедност (ФСБ) соопшти дека 420 мини слободно пловеле во Црно Море откако биле ослободени од јажиња...

Latest news

- Advertisement -spot_img