2.9 C
Ohrid
Sunday, January 29, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Кејт Мидлтон блеска како модерна принцеза

Кејт Мидлтон блеска како модерна принцеза

Британската миленичка во оваа прилика одиграла на проверена карта во креацијата на омилената дизајнерка Џени Пекам, а ја комбинирала со главниот украс за ваквите...

Latest news

- Advertisement -spot_img