9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Келис ја обвини дека ѝ го украла „милкшејкот“

Келис ја обвини дека ѝ го украла „милкшејкот“

Бијонсе го отстрани стихот за „Милкшејк“ од својата нова песна „Energy“ (Енергија), откако Келис ја нападна поп-ѕвездата поради својот хит „Milkshake“ од 2003 година,...

Latest news

- Advertisement -spot_img