4.9 C
Ohrid
Monday, January 30, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Кастриот Реџепи ќе работи заедно со пратеничката група на ДУИ

Кастриот Реџепи ќе работи заедно со пратеничката група на ДУИ

Градоначалникот на Сарај, Блерим Беџети и пратеникот Изет Меџити, кои се дел од членовите на ДУИ кои бараат промени во партијата, викендов се сретнале...

Latest news

- Advertisement -spot_img