0.9 C
Ohrid
Sunday, January 29, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Кампањата „Биди срцевина

Кампањата „Биди срцевина, биди херој“ ќе биде дел од Авицена женска трка в недела

Жените, членки од експертските тимови што ја вршат трансплантацијата на коскена срцевина со поддршка од г-ѓа Елизабета Ѓеоргиевска, сопруга на претседателот Стево Пендаровски, ќе...

Latest news

- Advertisement -spot_img