7.9 C
Ohrid
Thursday, December 1, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Истражување: 80 отсто од Русите мислат дека Путин добро си ја врши работата

Истражување: 80 отсто од Русите мислат дека Путин добро си ја врши работата

Истражување: 80 отсто од Русите мислат дека Путин добро си ја врши работата Мнозинството Руси, 80 отсто од нив, сметаат дека претседателот на Русија, Владимир...

Latest news

- Advertisement -spot_img