7.6 C
Ohrid
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Институциите допрва ќе носат правилници

Институциите допрва ќе носат правилници

Министерството за труд и социјална политика информира дека работи на донесување посебен правилник за регулирање на прашањата поврзани со заштитата на безбедноста и на...

Latest news

- Advertisement -spot_img