8.9 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Инстаграм

Милиони луѓе го загубија Инстаграм поради Ноќта на вештерките

Милиони луѓе останаа без Инстаграм во понеделникот поради голема техничка грешка што изненади многумина, вклучително и порака дека нивните сметки се суспендирани. Додека милиони луѓе...

Популарната апликација Инстаграм воведува неколку промени

Инстаграм за прв пат по неколку години ги менува визуелните елементи на апликацијата, кои вклучуваат ново лого, фонт и реклами на цел екран. Според компанијата,...

Latest news

- Advertisement -spot_img