20.9 C
Ohrid
Sunday, October 2, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Инспекцијата ќе го следи сезонското намалување во јули и август

Инспекцијата ќе го следи сезонското намалување во јули и август

Од Државниот инспекторат во четвртокот известија дека ќе го следат спроведувањето на сезонскиот попуст во текот на јули и август. „Поради континуирано следење на спроведувањето...

Latest news

- Advertisement -spot_img