8.4 C
Ohrid
Wednesday, December 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Им нема крај на гафовите што ги прави американскиот претседател Џо Бајден

Им нема крај на гафовите што ги прави американскиот претседател Џо Бајден

Им нема крај на гафовите што ги прави американскиот претседател Џо Бајден. Во изминатиов период тој неколку пати се поздравуваше со воздухот, а имаше...

Latest news

- Advertisement -spot_img