8.3 C
Ohrid
Wednesday, December 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

„Има таков народ“ на Трифонов нема да биде во игра за ново мнозинство во Бугарија

„Има таков народ“ на Трифонов нема да биде во игра за ново мнозинство во Бугарија

Лидерот на „Има таков народ“ и забавувач Слави Трифонов во специјална изјава што ја пренесе неговата ТВ 7/8 и објавена на Фејсбук се истакнува дека на...

Latest news

- Advertisement -spot_img