20.9 C
Ohrid
Sunday, October 2, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Илон Маск се закани дека нема да ја купи компанијата

Илон Маск се закани дека нема да ја купи компанијата

Илон Маск се закани дека ќе се повлече од преземањето на Твитер од 44 милијарди долари, обвинувајќи ја компанијата дека ги „оневозможува“ неговите обиди...

Latest news

- Advertisement -spot_img