1.9 C
Ohrid
Monday, January 30, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Илина Арсова за „Европска жена на годината“

Илина Арсова за „Европска жена на годината“

Делегацијата на Европската Унија во Скопје вчера ја прогласи македонската ликовна уметница и планинарка, Илина Арсова за „Европска жена на годината“. Таа беше претставена од...

Latest news

- Advertisement -spot_img