2.9 C
Ohrid
Sunday, January 29, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Израелците го почитуваа Ѓоковиќ: Знаете ли што јаде

Израелците го почитуваа Ѓоковиќ: Знаете ли што јаде, каде спие и колку чини една ноќ?

Израелците ги исполнија сите барања на Новак Ѓоковиќ, а неговиот список конечно беше објавен. Новак Ѓоковиќ спие во еден од најлуксузните хотели во Тел Авив,...

Latest news

- Advertisement -spot_img