25.9 C
Ohrid
Tuesday, July 5, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Изменета регулатива: „Музички денар“ на мобилни телефони

Изменета регулатива: „Музички денар“ на мобилни телефони

Мобилните телефони, но и лаптопите и десктоп компјутерите, како и таблетите сега се на списокот на уреди за кои постои обврска за плаќање посебна...

Latest news

- Advertisement -spot_img