7.9 C
Ohrid
Thursday, December 1, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Изгаснат е пожарот кај Раштански лозја

Изгаснат е пожарот кај Раштански лозја

Нема активни пожари во земјава, а 12 се изгаснати во изминатото деноноќие, соопшти Центарот за управување со кризи (ЦУК). Изгаснати се два пожара во општина...

Latest news

- Advertisement -spot_img