4.9 C
Ohrid
Monday, January 30, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

ИЗБОРИ СРБИЈА

На повидок уште една победа: Александар Вучиќ најверојатно ќе остане на власт

Со уште една победа на повидок, српскиот популистички претседател Александар Вучиќ се чини дека е подготвен да го продолжи своето владеење со земјата откако...

Latest news

- Advertisement -spot_img