2.9 C
Ohrid
Sunday, November 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Зошто се повеќе луѓе повторно користат фиксни телефони?

Зошто се повеќе луѓе повторно користат фиксни телефони?

Долго време се чинеше како фиксната телефонска линија да оди по патот на диносаурусот, но новото истражување откри запрепастувачки тренд во Германија: старомоден начин...

Latest news

- Advertisement -spot_img