7.9 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Зошто кучињата јадат трева

Зошто кучињата јадат трева?

Ќе најдете многу кучиња кои јадат трева. Тоа е наследство што кучињата го чувале од своите предци како волци и лисици кои ги јаделе сите...

Latest news

- Advertisement -spot_img