17.9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Зошто Кејт Мидлтон го доби иконскиот прстен

Зошто Кејт Мидлтон го доби иконскиот прстен, но принцот Хари го наследи?

Иконскиот веренички прстен го наследи принцот Хари. Па зошто Меган Маркл не го доби? Пред принцот Вилијам да ја запроси својата долгогодишна девојка Кејт Мидлтон,...

Latest news

- Advertisement -spot_img