2.9 C
Ohrid
Sunday, January 29, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Зенку за една година играл за Косово

Зенку за една година играл за Косово, Албанија и за Македонија

Постапката на младиот фудбалер Шабан Зенку, кој инаку игра за младинскиата екипа на Борусија Менхенгладбах, може да се каже како чудо во денешниот фудбал. Тој...

Latest news

- Advertisement -spot_img