7.9 C
Ohrid
Thursday, December 1, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Земан смета дека Русија станува ирационална

Земан смета дека Русија станува ирационална

Чешкиот претседател Милош Земан предупреди дека руската политика станува се поирационална и оти е можно Владимир Путин да не блефира кога му се заканува...

Latest news

- Advertisement -spot_img