2.9 C
Ohrid
Tuesday, January 31, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Зголемен број на починати и новозаболени од ковид-19

Зголемен број на починати и новозаболени од ковид-19

Во изминатите 24 часа во Грција е регистриран зголемен број новозаразени, но и починати лица од ковид-19 односно, од 113.940 направени тестови, потврдени се...

Latest news

- Advertisement -spot_img